Jak to vidí rodiče

Na náš krátký „dotazník“ mapující situaci týkající se domácí výuky dětí odpovědělo 70 % rodičů. Děkujeme.

Z vyhodnocení odpovědí vyplývá, že způsob zadávání a množství úkolů vám i dětem vyhovuje, čas, který tráví denně učením, odpovídá jejich věku a možnostem (u těch nejmenších žáčků kolem 2 hodin, u starších maximálně 4-5 hodin), on-line procvičování využívají asi 3/4 z vás a podobně je tomu i se zadáváním dalších úkolů rodiči.

Nastavený systém tedy nebudeme měnit, přidáme pouze výuku po Skypu pro žáky druhého stupně, pokud se ve "zkušebním provozu" osvědčí.

Kdo by se chtěl seznámit s podrobnějším vyhodnocením "dotazníku", může si otevřít níže vložený soubor.

1.4.2020                                                                                              J. Kružíková

Ikona Jak to vidí rodiče - dotazník

"Výuka" po Skypu - rozvrh pro týden (6.4.- 10.4.)

On-line výuka se v minulém týdnu úspěšně rozjela, takže tady jsou nové termíny, kdy se s vámi vaši učitelé uvidí a uslyší:

6. třída - pondělí 6.4. v 15 hodin Sk. 2 J. Děchtěrenková (Čj)
               úterý 7.4. v 10 hodin Sk. 1 J. Děchtěrenková (Čj)
               čtvrtek 9.4. v 11 hodin J. Schwedler (M)

7. třída - pondělí 6.4. v 11 hodin J. Schwedlerová (M)
               středa 8.4. v 9.30 hodin J. Děchtěrenková (Čj)
               středa 8.4. v 10.30 hodin J. Zeťková (Nj, Př)

8. třída - úterý 7.4. v 10 hodin J. Zeťková
               čtvrtek 9.4. v 10 hodin J. Schwedler

9. třída - pondělí 6.4. v 10 hodin J. Zeťková (Nj)

Nově přidávané odkazy na interaktivní učebnice a on-line procvičování:

Vydavatelství TAKTIK (na 1. stupni používáme Prv i další učebnice) - nyní zdarma https://www.etaktik.cz/56-interaktivnich-titulu/

_______________________________________________________________________________________

Nakladatelství NOVÁ ŠKOLA, s.r.o., spustilo dne 16. 3. 2020 online výuku pro žáky 1. ročníku přes YouTube s pedagogem Mgr. Milošem Novotným.

Živá vysílání můžete sledovat on-line každý den od 9:00 na YouTube kanálu Online výuka.

Není nutné přenos sledovat živě, videa budou k dispozici k opakovanému přehrávání.